Szukaj:

Ograli wicelidera

Od zwycięstwa 2:1 z wiceliderem, Stomilem Olsztyn rozpoczęli ligowe występy w 2012 roku piłkarze Stali. Udany debiut na ławce zaliczył zatem trener Mirosław Kalita. Do współpracy ze szkoleniowcem nie był skory Kamil Walaszczyk, z którym przed wznowieniem rozgrywek rozwiązano kontrakt.Czytaj wicej (kategoria: Sport, dodano: 20-03-2012)
Przygotowania w cieniu stadionu

Wieloletnia prognoza finansowa – tak nazywa się dokument, który postawił pod znakiem zapytania tempo i zakres prac na stadionie piłkarskim w Stalowej Woli. Zgodnie z wprowadzoną do prognozy korekty remont obiektu może skończyć się dopiero w 2018 roku.Czytaj wicej (kategoria: Sport, dodano: 01-02-2012, 1 komentarz)
Się kręci, czyli transferowa karuzela w Stali

Nie będzie powrotu Piotra Piechniaka do Stali Stalowa Wola. Na Hutniczej nie zobaczymy również Rafała Turczyna. Tymczasem w kadrze Stali pojawi się obrońca Artur Cebula – na zasadzie wypożyczenia oraz Michał Czarny, który poprzednią rundę spędził w Stali Rzeszów.Czytaj wicej (kategoria: Sport, dodano: 19-01-2012)
Piłkarze Stali wrócili do treningów [FOTO, VIDEO]

Dokładnie 9 stycznia na hali MOSiR w Stalowej Woli zawodnicy drugoligowej Stali odbyli pierwsze zajęcia w nowym roku. Na pierwszym treningu nie mogło zabraknąć testowanych zawodników, którzy z resztą kadry trenowali pod okiem nowego trenera Stalówki – Mirosława Kality.Czytaj wicej (kategoria: Sport, dodano: 13-01-2012, 3 komentarze)

stat4u

Strona zbudowana w oparciu o system CMS Webman

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Generowanie strony [s]: 0.0207